Pronájem bytů a kanceláří

Pronájem bytů a kanceláříSoukromé bydlení i provoz kanceláří náleží mezi nejnákladnější položky v lidském životě, proto je třeba si pečlivě vybírat nejen samotnou lokalitu, ale i provedení uvnitř nemovitostí. Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o. se zabývá realitami už od roku 1991 a během doby působnosti zabývala pronájmy a prodeji různých druhů bytů, skladů, kanceláří a nemovitostí.

S existencí firmy jsou spojeny i úspěšné developerské projekty. PSN je vám k dispozici, pokud potřebujete například pronájem bytu nebo pronájem kanceláří. Byty vám můžeme nabídnout bytů po celé Praze, v Pardubicích, na Kladně, v Hradci Králové nebo v Odolené Vodě a ve městě Slaný. Jsme tu pro vás s nabídkou bytů různých velikostí, můžete si přát 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1 i 7+1. Na webových stránkách si lze vybírat podle různých parametrů – první je velikost, další lokalita a nechybí ani možnost podle ceny pronájmu. Pro zájemce jsou připraveny levnější varianty bydlení i luxusní byty. Nabídka obsahuje nové byty ve zrekonstruovaných domech, ale i byty teprve určené k rekonstrukci.

Pěkné místo k podnikání
Pro začínající i zavedené podnikatele má společnost PSN k dispozici sklady, kanceláře a jiné nebytové prostory. Kanceláře k pronájmu Praha budete mít v požadované lokalitě – není problém ani centrum Prahy. Záruka úspěšné a expandující společnosti PSN vám dává jistotu, že zvolené kanceláře Praha budou na úrovni a vy se tak můžete bez problémů vrhnout na realizaci svých podnikatelských plánů.

Díky naší společnosti se dočkáte kompletních a profesionálních služeb. Zajištěna je možnost prohlídek nemovitostí, zpracování smluv, vklad do katastru nemovitostí a předání. Je možno si dokonce vyjednat i hypoteční nebo bankovní úvěr k financování koupě nebo pronájmu. Poskytujeme i potřebný právní servis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *