Work Station Adventure Workplace  - Standsome / Pixabay

Kde si pronajmout dodávku v Praze?

Stačilo by se zeptat Googlu, protože v hlavním městě je půjčoven aut docela dost. Která je ale nejlepší? Ideálně ta, jež se specializuje přímo na dodávky, nabízí férové jednání, flexibilitu a možnost zařídit si vše online. A přesně tyto aspekty najdete u Van2Go.

Van2Go je firma, která se snaží modernizovat možnosti půjčování dodávek na našem území. Chcete-li si pronajmout dodávku v Praze, u Van2Go to můžete udělat bezkontaktně online. Z internetu pak jdete rovnou za volant.

Online si ověříte naprosto všechno

Půjčovna má na webu jednoduchý formulář, do nějž zadáte data, kdy dodávku potřebujete, místo převzetí a místo vrácení. V Praze má více poboček, místo převzetí a vrácení se může lišit. Samozřejmě pokud budete chtít v areálu firmy zaparkovat své auto, je vhodné dodávku vyzvednout a předat na tom stejném místě. Parkování vašeho vozu po dobu zapůjčení je zdarma.

Online hned uvidíte, jaké dodávky jsou ve vámi zvoleném termínu dostupné, a svou vybranou si můžete rovnou rezervovat. Firma nabízí dodávky malé (např. typu Combo) i velké (Opel Movano L2H2 atd.), skříňové i plachtové varianty. Platíte kreditní kartou či převodem z účtu, takže nepotřebujete hotovost. Ani hotovostní kauce není vyžadována. Výši půjčovného mimochodem počítá rezervační systém, cena je zcela transparentní.

Půjčte si vůz už na 1 hodinu

Velmi flexibilní jsou i časové možnosti zapůjčení. Pokud potřebujete jen něco převézt po Praze, je zbytečné si platit pronájem na celý den. Většina půjčoven umožňuje pronajmutí minimálně na den, Van2Go je na tom jinak. Vozy půjčuje už na 1 hodinu, kromě toho si je lze vyzvednout i vrátit v libovolnou denní či noční dobu. Neplatíte tedy zbytečně více času, než potřebujete. Denní limit pro km získáte zdarma.

Van2Go má pobočky v Praze 4, Praze 6 a Praze 9, nově vám dokáže půjčit dodávku v Ostravě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *