Jak ušetřit při zařizování koupelny? Chtějte luxusní kousky za výprodejové ceny!

Nedělejte při nákupu koupelnového nábytku stále stejné chyby! Nespoléhejte se na nejlevnější vybavení, když to luxusně vyhlížející můžete mít za ceny jen o něco málo vyšší. Stačí jen nakupovat s rozmyslem a nebát se netradičních kombinací.

Především zapomeňte na plastové doplňky. Jejich linie nejsou ani elegantní, ani čisté, což je základní předpoklad luxusně a moderně vyhlížející koupelny. A na co si dát pozor dál? Rozhodně na detaily – budou-li z kovu nebo skla, pozvedne to výsledný dojem z koupelny o několik tříd výše!

Výprodej obkladů a dlažeb hledejte jako první

Ale bylo by chybou začínat právě od detailů. Podlaha a stěny – to je základ, který tvoří každou koupelnu. Je mnohem těžší najít vhodné obklady k již zakoupenému nábytku než naopak. Vaše první kroky by tedy měly propátrat výhodný výprodej obkladů a dlažeb na internetu i ve vašem okolí. Mnohdy můžete narazit na doprodej luxusních kolekcí za opravdu neopakovatelné ceny.

A kam dál? Pak přijde na řadu výprodej koupelnového nábytku

Určitě by vám neměla chybět skříňka pod umyvadlo, jež celý prostor koupelny přirozeně sjednotí, a navíc zakryje očím jejích uživatelů vše, co by nemělo být vidět. Tady už si můžete důraz na detaily dovolit. Pomalý dojezd, skleněné poličky, dotykové otevírání bez úchytek – to všechno vám výprodej koupelnového nábytku dopřeje zcela přirozeně a za nízké ceny. Pokud chcete tipy na trendové materiály, pak je to určitě již zmíněné sklo, poté kov a dekory v barvě mramoru či dřeva. Dobře provedené imitace se neodhalí ani na druhý pohled a přitom vás jejich cena nepříjemně nezaskočí. Samozřejmě lze použít i dřevo jako takové, vždy však s úpravou, která mu umožní odolat vlhkosti i stříkající vodě.

Zařizování koupelny by měl ukončit výprodej vodovodních baterií

Nesahejte po těch nejlevnějších z hobbymarketu. Rychle se opotřebují a svůj atraktivní vzhled ztratí už po několika měsících intenzivního používání. Výhodný výprodej vodovodních baterií využijte k nákupu luxusních kousků, které se snadno kombinují s dalším nezbytným vybavením koupelny – poličkami, háčka a zrcadly. Dávejte dohromady vždy buď oblé nebo hranaté tvary, nikdy ne obojí najednou! Volte rovněž jednu barvu kovu a nezapomeňte ani na vhodné osvětlení. Právě to totiž dokáže v koupelně vytvořit onu jedinečnou atmosféru, kvůli níž vlastně všechny ty anabáze při rekonstrukci podstupujete!

midascode / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *