Notebook Notes Pen  - renateko / Pixabay

I praktické plánování se může stát nápadem na skvělý dárek

Rádi byste obdarovali větší kolektiv lidí a chcete, aby váš dárek maximálně docenili a využili? Zaměřte se především na praktický aspekt svého dárku – není to tak těžké, jak si nejspíš myslíte.

Personalizovaný diář nebo kalendář je jako dárek perfektní. Hodí se pro třídní nebo třeba firemní kolektiv, i pro partu přátel. A díky šikovně navrženému prostoru pro poznámky si můžete v takovém diáři nebo kalendáři jednoduše označit třeba dny volna, schůzky, rodinné události nebo třeba narozeniny svých přátel.

Najděte ten správný motiv

Můžete jít o plánovací diář ve stejném provedení anebo takový, který reflektuje potřeby a zájmy každého obdarovaného člověka. Jinými slovy, vnitřní rozvržení je stejné, ovšem motiv takového diáře může být docela jiný.

Pro takový dárek vše nesmíte chodit do klasických obchodů, ale tam, kde je výroba diářů denním chlebem skutečně prověřených specialistů s mnohaletými zkušenostmi.

Aby měly vaše diáře vše potřebné, pořiďte si je od specialistů

Společnost Helma 365, s.r.o. je tradičním českým výrobcem nejenom diářů, ale také kalendářů a zápisníků. A své poslání bere opravdu zodpovědně. Snaží se totiž přinášet více krásy, radosti a inspirace do každého vašeho dne a pro váš vzácný čas. A to právě prostřednictvím šikovně navržených kalendářů a diářů.

Nezáleží na tom, zda si pořídíte týdenní diář nebo denní diář, přinesou vám praktické řešení pro všech 365 dnů v roce. Společnost Helma 365, s.r.o. Vám nabízí více než dvacetiletou specializaci v oboru a s tvorbou kalendářů a diářů má opravdu bohaté zkušenosti. Na jejich stránkách Helma365.eu pořídíte praktický diář A5, diář A4 a mnoho dalších produktů se skvělou slevou. Pro firmy je k mání ihned min. 20% sleva, běžného zákazníka pak jistě potěší dopravné zdarma již od 600 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *