Flowers Blossom Bloom Nature Flora  - matthiasboeckel / Pixabay

Když kytice nestačí

Květiny dokážou udělat ohromnou radost a parádu, na tom se jistě všichni shodneme. Ovšem někdy pouze květiny nestačí a i na takové situace jsme u nás ve Flora online připraveni. Naleznete u nás sekci dárkových setů, kterou si dnes ještě o kousek přiblížíme. Dárkové sety jsou velmi oblíbené, zejména díky pocitu že už nemusíte zařizovat opravdu nic dalšího ale pohodlně si vystačíte s jednou objednávkou, která vyřeší všechno potřebné za vás. Náš květinový kurýr dokáže potěšit i jinak, než pouze květinovým překvapením. Navíc jsme připraveni opravdu na všechny věkové kategorie i události. A co je tedy všechno v nabídce? To si představíme v dnešním článku.

Romantická událost

Čeká vás v blízké době opravdu speciální den, nebo rande, které byste kromě květin rádi zpestřili ještě něčím dalším? Co takhle využít naší nabídky a vaši drahou polovičku naladit ještě před samotnou událostí. Velkou výhodou je rozhodně fakt, že květina dostane své stabilní zázemí a nebudete se o ni muset po zbytek dne nebo večera starat. Byla by přece obrovská škoda dát kytici zabrat již z kraje. Navíc můžete poslat také něco sladkého na zub, ideální volbou bude například balíček rudých růží, které jsou doslova symbolem romance a vášně, navíc doplněné a výborné rafaelo nebo milka srdíčko budou skvělou kombinací.

Opravdu hodná paní učitelka

Ne vždy musíte čekat na konec školního roku nebo na pololetí. Co takhle namotivovat paní učitelku již ze začátku nového školního roku a připravit ji překvapení v podobě kytice a něčeho sladkého? Například naše nádherně barevná kytice Bonita set 1 je skvělým způsobem jak přinést plno pracovní motivace paní učitelce již ze samotného začátku roku. V setu se nachází také oblíbené raffaelo, které jistě skvěle poslouží dlouhých nocí strávených nad úkoly vašich dětí.

Romantický večer

Večer plný romantiky si žádá také romantické činy. Co se takhle připravit trochu předem a na pokoj připravit kytici plnou růží doplněnou o šampaňské? Nezní to jako skvělý začátek ideálního romantického večera? Pro nás rozhodně ano! Můžete zvolit tradiční rudé růže, nebo vyzkoušet něco jemnějšího a neotřelého. Například náš set bílých růží spolu s Bohemia sektem. Ať zvolíte první, tradiční volbu, nebo jemnější bílou, rozhodně neuděláte chybu. A navíc, na suchu také nebudete!

Narozeninové překvapení

Čekají někoho z vašich blízkých narozeniny a rádi byste je překvapili květinovým kurýrem? Co takhle tohle překvapení ještě více vyzdvihnout například nádhernou kytici plnou růží, bílých frézií navíc doplněnou o něco sladkého na zub? Pokud chcete něco ostřejšího stejný set naleznete i se šampaňským.

Akademický nebo kariérní úspěch

Složil váš kamarád úspěšně státnice nebo se kamarádka dočkala povýšení či nové práce? Všechny tyto významné momenty si žádají speciální kytici! Jelikož si tato situace žádá pořádnou oslavu, je dobré mít šampaňské po ruce. Navíc v kombinaci s nádhernou kyticí slouženou z lilií, germín doplněné o zeleň rozhodně neuděláte chybu! Květinový set Bonita set 3 je přímo ideální volbou pro tuto příležitost!

Naše sety myslí také na mladší oslavence, proto zde naleznete sety doplněné o plyšové kamarády, které rozhodně vykouzlí úsměv každému dítěti! S našimi sety budete nyní připraveni na opravdu každou situaci. Každý si najde to svoje. Od roztomilých medvídků, po sladké kokosové pokušení v podobě Raffaela, přes romantickou bonboniéru plnou srdíček až po trochu nebezpečné, ale příjemné osvěžení v podobě Bohemia sektu. Nyní stačí jen vybrat a my už se o všechno postaráme.

Flowers Bouquet Gerbera Asters  - monika1607 / Pixabay
monika1607 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *