Hnilička se vrací do extraligy, nastoupí za Slavii.

Brankář Milan Hnilička

Brankář Milan Hnilička

Brankář Milan Hnilička, který býval jedním z brankářů české hokejové reprezentace  se vrací do extraligy. Tento hokejový brankář mimo jiné získal jako třetí brankář zlatou olympijskou medaili na památných olympijských hrách v Naganě.

Je to už déle než rok co naposledy chytal extraligu. Nyní by se rád vrátil.  Milan Hnilička údajně chystá podpis s hokejovou Slávií. Vedení klubu Slavie ale o případné spolupráci s brankářem Milanem Hniličkou zatím hovoří nejasně. Říkají, že jde jen o krátkodobou výpomoc a že se časem uvidí co dál.

V nejbližším zápasu, který hraje hokejová Slávie, ale Milan Hnilička v brance zatím stát nebude.  Slávie má totiž dalšího zkušeného brankáře. Tím je hokejový brankář Zdeněk Orct. Ten nyní do Slávie přichází z Ústí nad Labem. A právě tento brankář by měl chytat v pátek 12. 9. 2009, kdy hraje Slávie s Kladnem.

Hnilička za svou dosavadní kariéru získal mimo jiné jednu zlatou medaili z olympiády v Naganu a dále I tři zlaté medaile z hokejových mistrovství světa. Milan Hnilička se narodil v roce 1973 v Litoměřicích, kde také chvíli hrál za místní hokejový klub.

  1 Komentář

  1. David   •  

    Milan je nejlepší !!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *