Hledáte ubytování v Brně? Vyzkoušejte penzion Derivia!

Penzion Brno Derivia nacházející se na adrese Vranovská 68 je zde připraven pro všechny, kteří hledají komfortní a cenově dostupné ubytování v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou. Pokud sháníte nocleh na jednu, nebo více nocí, dveře penzionu Derivia jsou vám kdykoli otevřeny. Příjemný personál, komfortně vybavené pokoje, chutné jídlo a plně zásobený bar zaručeně potěší každého návštěvníka.

Možnosti ubytování

Penzion Derivia nabízí několik typů ubytovacích možností. Nejlevnější ubytování je možno v penzionu zařídit za pouhých 690 Kč a to buďto ve dvoulůžkovém (2+0) nebo trojlůžkovém (3+0) pokoji. Při obsazenosti dvoulůžkového pokoje zaplatí dvě osoby pouhých 980 Kč. V případě, že zaplníte pokoj pro tři, zaplatíte za noc 1 350 Kč dohromady. Dražší forma ubytování je v podkroví a jedna osoba zde zaplatí 795 Kč, u dvoulůžkového pokoje se jedná o částku 1200 Kč za noc. V ceně je navíc zahrnut ubytovací poplatek i rekreační poplatek. Kromě toho je součástí ceny také chutná a bohatá snídaně.

Co vám ještě můžeme nabídnout?

Pokud si u nás chcete odpočinout se vším všudy, je možno objednat se na relaxační nebo havajskou „Lomi Lomi“ masáž trvající 60 minut. V případě, že je váš pohybový aparát v horším stavu nebo si jednoduše chcete dopřát něco exkluzivního, vsaďte na královskou masáž, kdy se o vás budou během 90 minut starat hned dvě masérky najednou. Věříme, že po této očistné kúře a relaxační technice si budete připadat jako znovuzrození. Pokud chcete poznat jižní Moravu se vším, co nabízí, neváhejte nás oslovit s žádostí o zajištění aktivit v okolí. Rádi pro vás uspořádáme výlet do místních vinných sklípků nebo kamkoli jinam, dle vašeho přání. Věříme, že toto ubytování v Brně pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.

  1 Komentář

  1. Silva   •  

    Hotel vypadá pěkně. Mě se naposledy docela líbilo v http://www.kadlcuvmlyn.cz . Pěkné prostředí, jídlo v pohodě, ale co je obzvláště super, že je to v příjemné tiché lokalitě v přírodě. Kousek jsou jezera, kde se dá odpočívat příjemně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *