Chytré osvětlení je skutečným hitem moderní doby

O tom, že úsporné žárovky vládnou našim domácnostem, snad ani nemůže být sporu. Jde o trend, který je zcela neúprosný. A ruku na srdce, proč se k němu také nepřidat? Dnes už ale můžete mít žárovku, s níž změníte barvu světla podle aktuální nálady. Jednoduše, jedním kliknutím v mobilní aplikaci! Teplá bílá se změní na studenou a studená na neutrální, podle toho, jak budete v daný moment potřebovat. Žárovka se sladí s mobilní aplikací a povel bude vykonán ve zlomku vteřiny. Moderní domácnost je totiž o pohodlí, na které si každý rád zvykne.

Až třicet tisíc hodin živnosti

Světelný tok si lze přizpůsobit podle vaší momentální nálady. A tím ještě vůbec nic nekončí, protože chytré osvětlení nabídne i dlouhou životnost. Žárovky s paticí E27 vydrží svítit až třicet tisíc hodin, patice GU10 nabídne poloviční hodnotu. Jinak řečeno, můžete je mít v domácnosti několik sezon. Výhodou pak je i celkové usnadnění ovládání. Abyste rozsvítili nebo zhasli, nemusíte už dojít přímo k vypínači. O vše se totiž postará propracovaná mobilní aplikace, samozřejmostí je také podpora ovládání hlasem. Ovládat můžete žárovku i odjinud, připraven je také časovač. Nízká spotřeba elektřiny je v dnešní době další velkou výhodou, která bude na meziročním vyúčtování odběru energií určitě znát.

Moderní bydlení zaručuje velký komfort

Dnešní chytrá domácnost dokáže mnohem víc. Žárovky zvládnou pracovat i v teplotách, které jsou pod bodem mrazu. Připraveno je až šestnáct milionů barev, jas žárovky s paticí E27 je 810 lm, což je dostatečná hodnota nejen pro obývací pokoj. Vyladit si domácí osvětlení podle svých představ? Ne, to není jen sen, ať už se chcete bavit, odpočívat nebo číst si oblíbenou literaturu, stačí jen vzít do ruky mobilní telefon a vše jednoduše nastavit. Více informací hledejte na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *