UMAX City Racer 35

S elektrokoloběžkou můžete ušetřit čas i peníze. Jaké další výhody vám dokáže nabídnout?

Elektrokoloběžky se těší čím dál tím větší oblibě, a to nejen mezi milovníky ekologie, ale i lidmi, kteří už mají dost dopravních špiček. S elektrokoloběžkou se totiž můžete snadno a rychle přemístit z bodu A do bodu B, aniž byste museli čekat v dopravní zácpě nebo trávit čas v MHD. Tento jedinečný dopravní prostředek však můžete využít i v přírodě a náročnějším terénu.

Elektrokoloběžka vám pomůže ve městě i v přírodě

V posledních několika letech se velké oblibě těší elektrické koloběžky, které představují alternativní způsob dopravy ke klasickým automobilům. Jejich velkou výhodou je především to, že se s nimi několikanásobně rychleji přemístíte z jednoho místa na druhé. V porovnání s běžným MHD je elektrokoloběžka výrazně rychlejší, čímž si ušetříte spoustu času.

Koloběžky však můžete využít i v přírodě, kde se pro vás stanou nepostradatelným parťákem. Jednoduše se tak můžete pohybovat i v náročnějším terénu a dostat se na místa, kam byste se běžně nepodívali. V souvislosti s tím je třeba vybírat elektrokoloběžky, které jsou upravené k pohybu v náročném terénu – mezi ně se řadí například model Dualtron Achilleus 60v35ah LG, který disponuje silnější baterií a také většími koly.

I na elektrokoloběžku je někdy potřeba řidičák

Při výběru elektrokoloběžky byste si měli dát pozor na její výkon, který rozhoduje o tom, zda k jejímu provozu budete potřebovat řidičský průkaz či naopak. Podle tuzemské legislativy platí, že bez řidičského průkazu lze řídit elektrokoloběžky s rychlostí pod 20 km/h a výkonem maximálně 1000 W. U koloběžky samozřejmě dbejte i na její kvalitu, která by měla odpovídat především ceně.

Velký pozor si dejte na kvalitu akumulátoru neboli baterie, která by měla být dostatečně odolná vůči vnějším vlivům. Pokud si s výběrem nejste jistí, můžete se obrátit na jednoho z autorizovaných prodejců, mezi které se řadí například i Unicooltech – u něj můžete najít všechny typy elektrokoloběžek od těch klasických až po opravdu kvalitní terénní modely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *