Českým kinům vládne Avatar, už jste ho viděli?

Filmová novinka Avatar - nejlepší film všech dob?

Filmová novinka Avatar - nejlepší film všech dob?

Sci-fi Avatar od režiséra Jamese Camerona má po dvou týdnech v českých kinech vidělo už 271 tisíc diváků. Tento film je tedy aktuálním králem českých kin. O jeho popularitě svědčí i to že divákům nevadí ani vyšší cena vstupného. Ta se u tohoto filmu pohybuje až na 220 korunách.

Film Avatar je nejnovějším počinem amerického režiséra Jamese Camerona který se již dříve proslavil filmy, jako byl Vetřelec, Terminátor, Titanik. Specialitou tohoto řežiséra jsou tedy efektní sci-fi podívané, u kterých máte jistotu, že film bude naplněný nejnovějšími triky, které vám budou brát dech.

Filmová novinka Avatar je jedním z nejdražších filmů všech dob a rozhodně jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku. Celý film se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kdy lidstvo  objeví novou planetu který je osídlena životem. Tento fiktivní svět nese název Pandora. Bohužel se ale atmosféra této planety nepodobá Zemi a lidé zde nedokáží přežít. Vědci ale pomocí manipulace DNA vytvoří hybrida člověka a zástupce mimozemské civilizace. Cesta ke kolonizaci a drancování nového světa je otevřena.

Celý film je tak ve své podstatě o lidské bezohlednosti vůči přírodě, takže se dá říci, že tento film je hodně ekologicky zaměřený. Místy je toho až moc, ale naštěstí po větší část sledování filmého příběhu budete více uchváceni efektními vizuálními triky a epickým hudebním doprovodem.

S filmem Avatar se pojí mnoho superlativů: velkolepý, efektní, nejlepší film všech dob, film který nebude pár let překonán. Je to film, který rozhodně stojí za to vidět

Oficiální  trailer filmu Avatar:

Avatar vás zavede k pozoruhodnému světu, kde se hlavní hrdina vydává na cestu k epickému dobrodružství a v konečném důsledku bojuje za záchranu cizího světa. James Cameron, oskarový režisér o realizaci toho filmu začal uvažovat již před 15 lety, tehdy ale nebyly prostředky na realizaci tak náročných triků. Výroba filmu Avatar trvala 4 roky, ve filmu jsou použity nejnovější triky a speciální efekty.

Video / Youtube: trailer film Avatar:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *