Autorizovaný servis Škodovky je připraven pomoci v každém ročním období

Přezutí pneumatik, klasická servisní prohlídka nebo kontrola před blížící se STK. Pokud máte v garáži model značky Škoda, je dobře, když se můžete spolehnout na autorizované servisy a objednat se do nich na pravidelnou návštěvu. A to, i kdyby šlo jen o obvyklou prevenci.

Kdo by vlastně ještě v dnešní době neznal modely, jako je Fabia, Octavia nebo Superb? A tímto výčtem vůbec nemusíme končit, protože přichází také Enyaq nebo Rapid. Jinými slovy, když se řekne Škoda, vybaví se mnohým českým motoristům stálice, na kterou nedají dopustit. Reputace po několik generací ostatně mluví za vše.

Škoda je nekorunovaným králem českých silnic

Snad v každé ulici najdete zaparkovaný nějaký model, až tak je Škodovka v tuzemsku populární! A není divu, obliba navíc rok od roku narůstá. Autorizovaný servis Škoda je připraven vyřešit drobnosti, ale také větší opravy. Kvalifikovaní technici odhalí různé skryté závady včas, čímž předejdou budoucím problémům.

Komplikovanější oprava by si nepochybně vyžádala více času a samozřejmě také vyšší náklady. Prevence je důležitá, a to nejen v případě našeho zdraví. Pokud je automobil v pořádku, můžete jezdit do práce, na nákupy nebo za zábavou a celá rodina je spokojena.

Předplacený servis až na pět roků

Čeká na vás před domem model Škodovky, který už má za sebou více než čtyři léta aktivní služby? Potom si můžete dopřát předplacený servis. Ten může trvat až do chvíle, než najedete 60, 100 nebo 150 tisíc kilometrů, případně až po pětileté období.

Velkým plusem je také šeková knížka, která umožní až pětinovou úsporu na servisních pracích a náhradních dílech. Dvacet procent je v dnešní době zajímavé číslo, zvláště pokud jde o opravu automobilu, která se může stát významnou položkou v rodinném rozpočtu. Záleží samozřejmě na povaze závady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *