Man Presentation Work Male  - Neha_Kumari / Pixabay

Sháníte novou posilu do svého týmu? Inzerujte u 123jobs Media

Ideální doba pro hledání nových zaměstnanců je právě teď – pracovní trh se mění za dne na den a noví dychtiví adepti stále přibývají. Tak proč toho nevyužít a neukrojit si pro sebe z nabízeného bohatě obloženého koláče to nejlepší sousto? Musíte jim však jít dobrým způsobem naproti.

Jinými slovy – pro svou inzerci zvolte takový kanál, který žádný schopný uchazeč o práci nemůže minout. Na českém trhu jsou to například pracovní portály od společnosti 123jobs Media.

Jednoduché hledání práce podle poptávané pozice

Zatímco běžné portály s pracovními nabídkami mají filtrování inzerátů jen omezené (a uchazeči se tak zřídkakdy „prokoušou“ dál než na první tři strany), opravdoví specialisté nabízejí filtraci do nejmenších podrobností. Lokalita, obor, typ pracovního úvazku…

Uchazeči o práci tak mohou odpovídat je na ty opravdu relevantní a neztrácí svůj čas ani nervy tam, kde by byli spokojeni „jen napůl.“ Navíc tu nehrozí riziko odpovídání na neaktuální nabídky, protože specialisté z 123jobs Media se o tento aspekt pravidelně starají.

Řekněte, co nabízíte a nechte se překvapit

Jejich webové stránky určitě znáte. 123jobs.cz , Nejlepsibrigady.cz či Personalistka.cz patří k těm nejlepším na našem trhu. A všechny pracovní nabídky (tedy i ty vaše) se zobrazují i na největších tuzemských agregátorech pracovních pozic –  Jobsi.cz a Žirafa.cz. Ten, kdo hledá opravdu důkladně, tak vaši nabídku jednoduše nemůže přehlédnout. A o takové pracovníky přece stojíte ze všeho nejvíce, že ano?

A jak je to s inzercí? Pro podnikatele OSVČ, školská zařízení, neziskové organizace a státní instituce, platí možnost inzerce práce zdarma. Stačí nahlédnout do přehledných ceníků a v případě potřeby si připlatit jen za služby, které skutečně využijete. Udělejte dobrý první krok ještě dnes a začněte s hledáním nových kolegů do týmů tam, kde to má skutečně smysl. Uvidíte, že výsledky se brzy dostaví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *