Správná skluzavka vaše dítě za tričko nechytí

Bezpečnost dětí na zahradě je skloňována snad ze všech možných úhlů. Riziko úrazu sice nelze zcela vyloučit, ale je možné tyto šance omezit na absolutní minimum – třeba výběrem vhodných doplňků pro dětské hřiště.

Jak zabavit dítě opravdu na dlouho

Jen čistě zelená plocha trávníků malým neposedům nepostačí. Děti rády neustále mění činnosti, takže čím víc jich na prostoru zahrady připravíte, tím déle se vaše (i cizí) ratolesti zabaví samy a bez vaší pomoci.

Šikovné zahradní domky

Možná se vám zdá na takové úvahy být ještě brzy, ale faktem zůstává, že na skutečně kvalitní zahradní domky se všemi nezbytnými certifikáty si obvykle musíte trochu počkat, zvláště vyžadujete-li nějaké úpravy na míru. 6-7 týdnů je běžná dodací lhůta u tohoto sortimentu. Dbejte především na ekologické materiály a snadnou montáž.

Jaké skluzavky jsou nejlepší? Ty s vodovodní hadicí!

Moderním trendem zahrad jsou také dětská hřiště. Houpačky si nejspíš zvládnete postavit svépomocí, ale skluzavku už je třeba pořídit se vším všudy. Nelitujte peněz a volte pouze osvědčené výrobce s potřebnými certifikáty. Zaměřte se na původ materiálů i atesty. Na dobře navržené skluzavce nehrozí vzpříčení nohy při špatném došlapu nebo zachycení volného trička na ledabyle obroušeném výstupku. A ty úplně nejlepší modely umožňují připojení běžné zahradní hadice, která skluzavku promění na báječný vodní tobogán! Vice na https://www.skluzavky.cz/.

Za málo peněz hodně muziky aneb dětský bazén

A když už jsme u mokrých radovánek, nesmíme v žádném případě zapomenout na bazén! Menším dětem postačí malý nafukovací se slunečníkem nebo jiným stínícím prvkem, pro starší rošťáky je pak ze všeho nejdůležitější dostatečně velká vodní plocha. Dobrou zprávou je, že i levné nafukovací bazény bez potíží vydrží několik sezón. Stačí je pečivě vypustit a uložit třeba do zahradního domku na rovnou a čistou plochu. Hledáte další inspiraci? Navštivte e-shop Skluzavky.cz a nechte se okouzlit zbrusu novými nápady od skutečných specialistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *