SMS zdarma

Esemesky prostě patří do současného světa a někdy jich musíte odesílat kvanta, abyste potěšili všechny své známé. Není pochyb, že za SMS služby si musíte i dost zaplatit u svých operátorů. Ale také nemusíte platit nic! SMSmánia.cz vám dovolí posílat svoje SMS zcela zdarma.  Roli nehraje váš dosavadní operátor a ani vašich známých, kolegů, přátel či příbuzných. SMS zdarma totiž odešlete do všech sítí kdykoliv potřebujete.

Sms zdarma O2 a do dalších sítí fungují naprosto spolehlivě a jsou zasílány s doručenkou. Nejde však jenom o SMS zdarma Vodafone, O2 nebo T-Mobile, po registraci na stránkách získáte řadu výhod. Například budete mít k dispozici přehledný adresář, archív odeslaných zpráv a automatický podpis. Nechybí ani statistiky odeslaných SMS a propojení s mobilní aplikací teXtovka. Další užitečné funkce se připravují. Jednoduše zjistíte, kdo slaví svátek a hned mu můžete odeslat SMS s blahopřáním. Po registraci nebudete muset odesílat SMS s opisováním kódu, ale tato ověřovací činnost vám odpadne. Stáhnout si můžete nejnovější tapety nebo MP3 vyzvánění. K dispozici máme i různá SMS přání. Zajímat se můžete i o výhodné SMS půjčky, které jsou velmi rychlé a hlavně se využívají v době, kdy chybí pár dní do výplaty.

Příjemným bonusem pro všechny registrované jsou soutěže o hodnotné ceny a mnohá jiná překvapení pro potěšení všech uživatelů stránek.

Do sítí O2 můžete zasílat neomezený počet SMS zdarma s délkou až 160 znaků. Stejné podmínky platí pro sítě Vodafone a pochopitelně esemeskování zdarma je zaručeno i pro T-Mobile. Stačí využívat online SMS bránu a každý měsíc můžete uspořit značnou částku peněz, kterou jistě využijete na pořízení jiných věcí či služeb.

Pamatujte si – mánie SMS ještě dlouho neskončí a SMS zdarma do všech sítí mohou využívat všichni návštěvníci stránek SMSmánia.cz!

niekverlaan / Pixabay

  2Komentáře

  1. Web4.sk   •  

    Konecne niekto prisiel aj na toto. Setrime kde sa da.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *