Skrytá fakta o zásahu vojenské policie v budově ČT?

Myslím, že asi není nikdo, komu by uniklo, že v pátek večer, 11. Března 2011 naběhla do budovy české televize skupina maskovaných vojenských policistů se samopaly. Vzhledem k času, který si pro tuto akci vybrali  – 18:45, tedy jen chvíli před zahájením večerních televizních novin, to asi nemohlo uniknout nikomu. Nad celou akcí zůstává rozum stát. Co tím kdo sledoval?

Na první pohled celá akce vypadá jako výplod nějakého zeleného mozku. Pro zásah v budově ČT si vojenská policie vybrala snad ten nejhorší čas. Kdyby svoji akci posunuli o dvě nebo tři hodiny, tak by kolem toho určitě nebyl tak velký poprask. Ale vyrazit na zásah, když zrovna začínají televizní noviny?

Skrytá fakta o zásahu vojenské policie v budově ČT

Skrytá fakta o zásahu vojenské policie v budově ČT

Člověk, který to naplánoval, byl buď totální magor, nebo tím musel něco sledovat.  Mě osobně to hlava moc nebere. Osobně vidím jen dvě možnosti:

A, Celá akce proběhla přesně tak jak byla naplánována.

Někdo chtěl, aby celá akce proběhla v přímém přenosu. Co tím ale kdo sledoval?

Kdyby zrovna probíhala nějaká vládní krize, nějaká hezká kauze o tom že někdo z politiků bral úplatky typu Mirek Topolánek a Toskánsko, nebo Standa Gros a jeho podezřelé příjmy, tak by se celá akce dala pochopit. Cílem by bylo odvést pozornost jinam … ale momentálně o ničem významnějším nevím

B, Celou akci naplánoval nějaký zelený mozek, který nepřemýšlí

Osobně nemám o armádě české republiky velké mínění. A tím nemyslím běžné vojáky. Spíše její vedení. Jak je možné že armáda takto malé země jako je ČR má tolik generálů a dalších vysokých generálů? Jak je možné že armáda ČR za sebou neustále nechává nějaké kauzy typu nákup předražených vozidel Pandur apod.)

Celá kauze tedy může být způsobena někým, kdo prostě nemyslí, ale to se mi moc nezdá.

Myslím, že nejsem jediný, koho by zajímalo, co doopravdy stojí v pozadí toho, co se stalo v pátek večer v budově ČT. O jakou nátlakovou akci se mělo jednat, nebo od čeho měla tato akce odvést pozornost?

Pokud máte nějaký názor, tak se o něj podělte do diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *