Podnikatelské úvěry dovolí realizovat vaše plány

Podnikatelské úvěry dovolí realizovat vaše plány

Podnikatelské úvěry dovolí realizovat vaše plány

Často se zaobíráte myšlenkou na uskutečnění vlastních plánů v oblasti podnikání? Máte jasné představy, věříte ve vlastní úspěch, ale do začátku vám chybí potřebná suma peněz? Finance na podnikání nabízí banka GE Money! V bance se můžete seznámit s mnohými kvalitními finančními produkty a nechybí zde ani speciální podnikatelský úvěr.

Správná investice do podnikání

Správná investice do podnikání musí přijít hlavně včas, protože někdo jiný vás může předběhnout a vidina zisků se rázem rozplyne. GE Money vás snadno přenese do realizace plánů, protože nabízí podnikatelské úvěry až do částky 5 000 000 Kč. S tak vysokou částkou se vám jistě podaří investovat do všeho, co jste si usmysleli. Úvěr bude zrealizován přesně na míru vašim potřebám a získáte ho ve velmi krátkém čase, potom co dodáte všechny potřebné dokumenty.

Výhodný podnikatelský úvěr Expres Business vás nebude nijak časově zatěžovat – není potřeba žádné složité papírování. Úvěr pro podnikatele Expres Business lze získat jako nezajištěnou nebo zajištěnou variantu.

Nezajištěný podnikatelský úvěr Expres Business je k mání od částky 40 000 až do 2 500 000 Kč. Splatnost je stanovena v rozmezí dvou až sedmi let. Jakmile dodáte potřebné doklady, do 24 hodin se dozvíte rozhodnutí o podmínkách poskytnutí úvěru. K výhodám patří, že výše splátek je během celé doby splácení stejná. Rovněž lze úvěr vyrovnat předčasně, nebo složit mimořádné splátky.  Zajištěný úvěr pro podnikatele Expres Business se dává v částkách od 300 000 do 5 000 000 Kč. Splácení je od 2 do 10 let. Úvěr se zajišťuje nemovitostí ve vašem vlastnictví. Je rovněž povoleno dozajištění M-zárukou od Českomoravské záruční a rozvojové banky, a.s.

podnikatelským úvěrům se tedy dostanete poměrně snadno. Peníze využijte na rozšíření provozovny, na rozvoj podnikání nebo ke koupi nového vybavení. Jděte si za svým cílem, protože GE Money stojí při vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *