Wellness Carafe Towels White  - guvo59 / Pixabay

Jak vypadá kvalitně provedená masáž penisu? Zabere klidně 45 minut

Ne, rozhodně nemáme na mysli ruční práci. Tedy alespoň ne tu vaši. Není třeba si přeležet ruku, aby to potom vypadalo „jako od cizího.” Proč totiž sázet na náhražky, když můžete mít po všech stránkách víc?

Moderní erotické masáže se inspirují dlouholetou tradicí. Konkrétně masáž penisu  nahlíží do slavné indické Kámasútry a bere si z ní nejlepší. Vynechává ovšem tak trochu všechnu tu duchovní omáčku a místo toho se soustředí na vrcholových prožitek. Rozhodně to není zážitek na několik minut.

Zbavte se stresu i napětí přirozenou cestou

Celá masáž se odehrává na zádech. Stačí zavřít oči a ruce vaši erotické masérky se roztančí. Zpočátku však nemíří do vaší intimní oblasti, nejdřív je třeba navodit atmosféru. Víte, kolik erotogenních zón máte? Ona ano. A všechny je využije.

Správná masáž penisu totiž začíná pěkně zlehka. Jemný dotek tu i onde. Mistrovství prstů, kombinované s jedinečnou atmosférou, tlumeným světlem, hudbou… Nic se neděje zbytečně, všechno míří k velkolepému finále.

Než dojdete na vrchol, zažijete opakované vzrušení

Zkušená masérka totiž ví, kdy je třeba zvolnit tempo. Dokáže vás vybičovat až na samou hranici a pak vše rychlým stiskem na tom správném místě vrátí zase zpět k prvnímu stupni rozkoše. Kolik vydržíte? Nechte se překvapit. Ale samotným orgasmem to nekončí. Ještě chvíli je vše dokonalé, ještě chvíli si můžete užívat tohoto jedinečné okamžiku i přítomnosti vybrané krásky. Prožitek z prožitku. Báječný relax.

A kde? Vyzkoušejte prověřené erotické masáže Praha na stránkách Angelsmasaze.cz. Nejde o sex, jakákoliv forma styku je zapovězena. Ovšem chcete-li masérku lehce hladit, můžete. Vyberte si sami tu nejkrásnější ještě před masáží díky rychlé on-line objednávce. Zaručeně tak budete po všech stránkách spokojeni. A o to jde přece především.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *