Kde najdete v Praze opravdu kvalitní fitness a solárium

Toužíte po vypracované postavě, nebo se spokojíte jen se shozením své nadváhy? Není pochyb o tom, že díky správné stravě, vyváženému tréninku a psychické pohodě je velmi snadné získat skvělou postavu nebo kondici. Jestliže si nevíte rady, vydejte se za odborníky, kteří rádi poradí úplně všem zájemcům. Ano, nezáleží na vaší momentální váze, na chabé nebo vytrénované postavě a ani na vašem věku.

Posilovna Praha se soustřeďuje na všechny formy funkčního tréninku. Před první lekcí získáte bezplatnou diagnostiku na váze. Posléze budete znát výchozí hmotnost,  tělesný tuk a BMI index.

Posilujte celé tělo pomocí funkčního tréninku

Funkční trénink je druh komplexního cvičení, kde se do činnosti zapojuje maximální množství svalů. Cvičit lze vlastní vahou nebo s pomůckami. Cvičení klade důraz především na balanc, výdrž a dynamiku.

Jestliže patříte k milovníkům solária, nemusíte dlouze hledat vyhovující místo. Tam, kam si půjdete zacvičit, můžete zajít i do solária. Solárium Praha potěší všechny zájemce o získání bronzově opálené kůže. V zimním období můžete dopřávat tělu v soláriu nedostatkový vitamin D, kterého je v tomto období málo z jeho z přirozeného zdroje – slunečního záření. Na jaře připravíte kůži na letní dovolenou. V soláriu slouží klientům vysoce kvalitní a moderní horizontální solárium Ergoline 600 Ultra turbo power s klimatizací. Nechybí zde opalovače ramen, ventilátory na obličej i tělo, regulace intenzity opalování obličeje. Intenzita slunění bude nastavena přesně k vašemu fototypu kůže i rovněž k různé citlivosti tělních partií.

Solárium je dokonalé pro již předopálenou kůži a pro méně citlivou pokožku. Záleží na konkrétním jednotlivci, dávky v soláriu začínají na minimum a postupem se zvyšují. Jedna minuta v soláriu vyjde na 12,- Kč. Ale pozor! V případě zakoupení permanentky zaplatíte za jednu minutu už od osmi korun za minutu!