Školní batoh k Vánocům? Proč ne?

Stává se to poměrně často. I když počítáte s tím, že aktovka či batoh vydrží vašemu dítěti po několik let, v polovině třetí sezóny už začíná být jasné, že šlo o očekávání značně přehnaná. Ale nic není ztraceno – překvapte své dítě ještě letos, přímo pod vánočním stromečkem!

Právě Vánoce patří k období, kdy mají školní batohy svůj sezónní boom, a to téměř tak velký, jako byl ten srpnový, kdy většina starostlivých rodičů pořizuje svému školákovi zbrusu novou výbavu. Nákup na konci roku má však pro vás řadu výhod:

  • Už víte, co nosí ostatní děti a jaký typ/tvar/barvu/vzor aktovky by vaše dítě chtělo.
  • Můžete spojit příjemné s užitečným a pořídit nový studentský batoh či aktovku v praktickém setu s penálem, svačinovým boxem a lahví na pití. Vaše dítě už dokáže ocenit, jak snadno své jedinečné doplňky rozezná od vybavení ostatních spolužáků.
  • Obchody bývají plné akcí a slev.

Lehký nebo kvalitní? Chtějte obojí!

Už se nemusíte rozhodovat mezi nízkou hmotnosti a kvalitním provedením, protože zpevněná záda aktovky obvykle znamenají množství zbytečné váhy navíc, nesené na ramenech dítěte. Batohy Stil se mohou pochlubit nízkou váhou, aniž by přitom jakkoli omezovaly důraz kladený na bezpečnost a ergonomické vlastnosti batohu.

Batohy Stil se v regálech prozradí na první pohled

Značka Stil vám nejspíš není vůbec neznámá. V každém dobrém papírnictví lze v sekci dárkového oddělení narazit na dekorativní papírové ubrousky, blahopřání nebo šikovné pomocníky pro ten nejlepší párty program. Na batozích však po charakteristickém logu pátrat nemusíte, stačí se zaměřit na několik klíčových znaků.

  • Ergonomický tvar Ergo Air, vylepšený pohodlným a přitom příjemně prodyšným polstrováním.
  • Batohy do školy pro první stupeň jsou složeny ze tří hlavních komor na zip.
  • Školní batoh pro 2. stupeň obsahuje navíc praktickou přihrádku na notebook v zadní části.
  • Všechny typy batohů mají zabudované i kapsy na pití po stranách a malé kapsy na drobnosti vpředu.
  • Nechybí ani zpevněná výplň zádového panelu, díky níž se batohy lépe nosí a funkční reflexní prvky splňující všechny normy.

Školní aktovka pro prvňáčka i batoh pro studenta jsou pak shodně vyrobeny z pevného a voděodolného materiálu. Snadno se čistí a stanou se vašemu dítěti spolehlivým společníkem po mnoho školních let. Jde o investici, která se rozhodně vyplatí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *