House Keys Key Security Door Key

Hypotéka – dopřejte si vlastní bydlení

Možná právě sedíte nad katalogem nemovitostí a říkáte si, jak by se vám moc líbil tenhle i ten druhý domek. Současná doba ví, jak pomoci lidem snícím o vlastním bydlení v co nejkratší době – zkuste si peníze půjčit a jakmile se zabydlíte ve vlastním útulném domově, splácejte dluhy podle dohodnutých podmínek.

Vyplatí se hypotéka?

Úvěr na bydlení můžete získat na stavbu, rekonstrukci a na koupi nemovitosti. O hypotéky můžete zažádat v takřka všech bankách i v nebankovních společnostech. Pochopitelně jsou s hypotečním úvěrem spojeny i nějaké další náklady – budete muset zaplatit kromě úroků ještě poplatky za vedení hypotéky, poplatek za uzavření smlouvy a také za odhad nemovitosti. Ovšem pokud si představíte, že vaše spoření na dům se zahradou může být skoro nekonečné – životní náklady stoupají. Někde vám však odhady udělají zdarma a nepožadují poplatky za vyřízení úvěru.

Nejlevnější úvěr na bydlení pro vás

Právě jste se ocitli v době, kdy se dá hypotéka velmi snadno zařídit. Navíc vám nahrávají klesající úrokové sazby. Hypotéka na bydlení vás může přijít levněji, pokud víte, kde tento finanční produkt porovnat a tím pádem se vyvarujete nejméně výhodným smlouvám. Nejde o nic složitého, protože existují webové stránky, kde se zabývají nezávislým porovnáváním aktuálních hypoték na našem trhu. Ke srovnání vám poslouží hypotéka kalkulačka, kde si zadáte požadované údaje a brzy vám vyjede seznam od nejlevnějších hypoték.

Rádi byste získali hypotéku až do sta procent hodnoty kupované nemovitosti? Jestliže rádi vsázíte na jistotu stabilní společnosti na našem trhu, může se vám v tomto případě zamlouvat hypotéka České spořitelny. Splácení se provádí až do třiceti let a úroková sazba je zafixovaná až na dvacet let. Výhodu mají stálí klienti banky, kteří obdrží na hypotéku slevu půl procenta. Vyhovovat vám bude také fakt, že za vyřízení úvěru nebudete nic platit předem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *