Dárkové sady potěší vaše zaměstnance i klienty

Dárkové sady potěší vaše zaměstnance i klienty

Čas Vánoc se pomalu blíží a firmy začínají přemýšlet o ideálních dárcích pro své klienty a zaměstnance. Nechte se inspirovat dárkovými sadami s čajem, vínem, perníčky či jinými produkty, které se hodí pro každou příležitost.

Každoroční vánoční svátky již pomalu klepou na dveře. Firmy plánují vánoční večírky a přemýšlí, jak obdarovat své věrné zaměstnance, kteří celý rok pracovali ve prospěch společnosti. Kvalitní dárkové balíčky zpříjemní lidem nadcházející dny a dodají jim motivaci do nového roku.

Alkohol vede přední příčky

Mezi nejoblíbenější produkty, které zaměstnance potěší, patří bezpochyby lahve s obsahem na zahřátí. Kvalitní víno, punč, medovinu či něco ostřejšího většina lidí uvítá a dokáže si s nimi zpříjemnit atmosféru u vánočního stolu. Dárkové balíčky s alkoholem jsou tak velmi populární.

Pro letošní rok jsou v módě cenově atraktivní dárkové sady s vínem ze Španělska, se slivovicí či s ingrediencemi potřebnými pro domácí přípravu svařeného vína a punče. Zvláště zástupkyně něžného pohlaví uvítají dárkové sady s moravskou medovinou, která vyniká svojí chutí a kvalitou.

Dárkové sady bez alkoholu

Ne všichni lidé ale alkohol ocení, některým zaměstnancům udělá větší radost více tradiční pojetí Vánoc provoněné perníčky, sypaným čajem či něčím sladkým. Ideálním nealkoholickým dárkem jsou tak sady s kvetoucím či kvalitním sypaným čajem, belgické pralinky, sady s levandulí, medem, cukrovím a dalšími pochutinami.

Vánoční sada podle vašeho přání

Pokud vás klasické možnosti dárkových sad nezaujaly, můžete pro své zaměstnance nechat vytvořit originální dárkové sady na přání. Stačí kontaktovat reklamní agenturu Propaq a sdělit jejím specialistům požadavky na vaši vánoční sadu. Sady se následně dodají nazdobené a připravené potěšit vaše zaměstnance.

Dárkové sady potěší vaše zaměstnance i klienty

Dárkové sady potěší vaše zaměstnance i klienty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *