Zjistěte, kolik ušetříte při refinancování hypotéky

ID-10057303Vzali jste si hypotéku na nový vysněný rodinný dům nebo vybavení bytu? Po čase jste však zjistili, že uzavřená hypotéka není zas až tak výhodná, jak se na první pohled zdálo? Měsíční úroky ukrajují z vašich příjmů podstatnou část a konec splátkového období je ještě stále v nedohlednu? Poradíme vám, jak snížit výši úroků, případně jakým způsobem vydělat zajímavý finanční obnos.

Na jakém principu funguje refinancování hypotéky?

Jednoduše lze princip refinancování hypotéky vysvětlit jako financování stávající hypotéky nově uzavřeným hypotečním úvěrem, který je však mnohonásobně výhodnější, než dosavadní hypotéka. Refinancování hypotéky má však svá přesně daná pravidla, která poukazují na to, že tohoto nástroje je možno využít pouze na konci fixačního období, kdy vám vaše banka garantuje určitou fixaci úrokové sazby. Tuto informaci je nutno řádně ohlídat.

Kolik můžu ušetřit s refinancováním hypotéky?

Na tuto otázku vám odpoví jednoduchý online nástroj s názvem „Hypotéka – kalkulačka“. Pro zjištění úspory v rámci refinancování hypotéky stačí vyplnit pouze pár základních údajů o vaší osobě a stávajícím hypotečním úvěru. Výsledek, který vám během několika mála sekund tato hypotéka – kalkulačka sdělí, vás zaručeně překvapí. Rozhodnete-li se na základě těchto propočtů uzavřít nový hypoteční úvěr, zaplatíme za vás až 6 měsíců!

Získejte 10 000 Kč na ruku

A nyní se dostáváme ke slibované radě, jak vydělat peníze. Máte ve svém okolí někoho, kdo plánuje uzavření hypotečního úvěru? Pokud nám na něj předáte kontakt a daná osoba s námi uzavře hypotéku, okamžitě získáte jako zprostředkovatel jednorázovou odměnu ve výši 10 000 Kč! A takovou částku na zemi rozhodně jen tak nenajdete. Získejte chytrou hypotéku a deset tisíc k tomu! Tuto možnost máte pouze nyní a propásnout by ji proto byla velká škoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *