Další český obsah pro Amazon Kindle 3 zdarma!

O tom že se objevila první vlaštovka mezi poskytovateli obsahu pro elektronickou čtečku knih Amazon Kindle 3 jsem na tomto blogu již psal. Dnes jsem narazil na informaci, že obsah pro Amazon Kindle 3 začal poskytovat i český portál IDNES.

iDnes.cz nabízí články pro Amazon Kindle zdarma

Zpravodajský server IDNES.cz se rozhodl začít poskytovat svůj obsah i pro ty uživatele, kteří jsou vybaveni elektronickou čtečkou knih Kindle.  Na adrese http://vice.idnes.cz/kindle_zadani.asp se můžete přihlásit se svou čtečkou k odběru zpráv z webu IDNES.

Návod jak si přidat iDnes do Amazon Kindle 3 je tam poměrně hezky popsán, takže jej ani nemá cenu opakovat. Další užitečné informace o tom jak iDnes poskytuje obsah pro Amazon Kindle najdete třeba zde.

Video návod jak přidat iDnes do Kindle:

Kromě toho že iDnes nabízí zasílání článků dvakrát denně (vždy po 6:00 a 16:00), tak si z toho webu můžete nechat poslat i konkrétní články které vás zajímají. Takže pokud jste pravidelným uživatelem webu iDnes.cz a nechce se vám číst si články u počítače nebo notebooku, můžete si jednoduše poslat to, co si chcete poslat na svůj Kindle, a přečíst si to v klidu a pohodlí.

Další obsah pro Amazon Kindle v češtině?

IDnes ale určitě nebude jediný. Z neoficiálních (ale dobře informovanýchJ) zdrojů vím, že podobnou funkci chystají i další velký český zpravodajský web Aktuálně.cz a na publikování obsahu pro Kindle 3 pracují i některá další vydavatelství. V průběhu tohoto roku se tedy můžeme těšit na rostoucí nabídku obsahu v češtině a to nejenom webové zpravodajství ale i knížky a časopisy.

Pokud ještě nemáte tuto elektronickou čtečku knih a chcete poradit jak koupit Amazon Kindle 3 z USA nebo se podívat na moje zkušenosti s Amazon Kindle tak na tomto blogu najdete hned několik dalších článků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *